Jdi na obsah Jdi na menu
 


S obrovským zármutkem v našich srdcích, dáváme vědět všem lidským i psím kamarádům, že nás navždy opustila naše milovaná psí kamarádka Aida.

Obrazek

 

V pátek 22.ledna 2010 v 10:30 dostála klidu a přešla Duhový most! Aida s námi žila bez 5 týdnů 13 let a byla u zrodu mého vztahu s Járou. 24.12.2009 bohužel prodělala mozkovou mrtvičku,Obrazek od té doby jí trápila částečná slepota, hluchota, záchvaty, dezorientace, ztráta rovnováhy, a její život se změnil v trápení. I přes neustálé zvyšování dávek a nasazování dalších léků, se stav nezlepšoval, spíše naopak. Po každodenních telefonátech a návštěvách ve veterinární ordinaci jsme usoudili, že se trápíme všichni! Ani po měsíci nám veterinář nedával téměř žádnou naději na vyléčení či zlepšení stavu. Nedoporučil ani udělat RTG hlavy, zda tam není nádor, jelikož by se Aida s největší pravděpodobností již neprobrala z narkózy. Takové trápení si nezasloužila! Teď už jí nic nebolí a běhá se svou předchůdkyní setřicí Lesanou, za Duhovým mostem.

 

Milá Aidulko, po celý náš další život, budeš v našich srdcích! S láskou budeme vzpomínat na dobu, kdy jsi doma několikrát po sobě rozkousala kabel k TV a tím šetřila oči celé rodiny, nebo jak jsi nám dopřávala běh po sídlišti v domnění, že je to skvělá zábava. Na dovolenou, kde jsi s námi sbírala houby, v noci štěkala na místní krávy a byla neuvěřitelně hodný pes. Nikdy nezapomeneme na tvůj šťastný výraz a jiskřičky v očích, když jsi běhala po svém milovaném lese či spatřila v našich rukách nějakou mlsku.

Teď již je brána v psím nebi dokořán otevřená, nemusíš se bát ...

 

FOTO