Jdi na obsah Jdi na menu
 

V. Labrador sraz MEZIŘÍČKO

23. 9. 2006

V. SRAZ LABRADORŮ


Obrazek
 

FOTKY

 
Po malém přemlouvání organizátorů Hanky a Aleše, se nakonec sraz uskutečnil. Při hlasování všech zůčastněných, bylo vybráno rekreační středisko Meziříčko!
Opět jela výborná parta o 30 psech v tomto složení:


labradorka Anne a Daisy, Hanka a Aleš, Brno
francouzský buldoček Blueberry, Martina, Brno
labradorka Molly a Glorie, Ája a Jarin, Praha
labrador Max, Lída Kejíková a Roman, Ivaň
labradorka Bára, Martin, Luštěnice
labradorka Maggie a Sára, Alena a Milan, Slezký Kočov
labradorka Elly, Lenka, Chotětov
labrador Bolo, Katka a Erik, Brno
labradorka Sára a Niki, Jana a Robert, Brno
labrador Monty, Míša, Praha
labradorka Bela, Petra a Martin, Doloplazy
labradorka Rozárka, Sam a kříz. Ferda, Kája a Jana, Praha
labradorka Avalanchee, Veronika, Praha
labradorka Bára, Katka a Ondra, Pašinka
zlatý retrívr Beruška a bígl Nela, Michal a Pavla, Praha a Brnokříž.
kříženec Adélka, Markéta a Renata, Olomouc
labradorka Kari, Monika a Ludva, Brno
labrador Danny, Jirka a Lenka, Brno
labrador Charlie, Bohunka a František, Jeníkovec
labradorka Bára, Blanka a Michal, Brno
labrador Aron a bígl Bessy, Jarka a Gábina, Lanškroun
labrador Archie, Andrea, Kladno


Po nezdařilém létě, kdy nás potkávali samé nemoci, námObrazek to nakoec vyšlo moc pěkně. Podařilo se nám spojit dovolenou se srazem. V pátek 15. září 2006, okolo 14 hodiny jsme dorazili na místo určení. Holky ucítily vodu a jejich volba byla jasná. Na místě jsme byli jedni z prvních a tudíž jsme si vybrali chatku hned vedle organizátorů. Jára
s Alešem založili hospodu ,,U RYBNÍKA" a narazili bečku. Během celého odpoledne se sjížděli další chlupaté koule se svými páníčky.
Večer byl zapálen oheň a Aleš pronesl zahajovací řeč. My jsme jí bohužel neslyšeli, jelikož naše Mollynka a ještě buldoček Berry dostali žihadlo. Berry je alergik a u Molldy se poslední dobou projevuje alergie na všechno možné, takže jsme se rozhodli navštívit místního veterináře.
Děkuji moc Martinovi s Bárou, že nás tam
odvezl. Po našem telefonátu, žil vet v domění, že přijedou dva labradoři, načež do ordinace nakráčela Martina s buldočkem v náručí.Hafani dostali injekce a zamířili jsme zpět na sraz.Zábava byla v plném proudu, jen kytara nám chyběla. Kája, Jana a jejich smečka dorazili až jako poslední a s nimi i zmíněná kytara. Někteří z nás se večer bavili s takovou vervou, že o půlnoci odpadli do svých chatek a chrněli na psích pelíšcích, zatímco pesani chrupali na posteli.
V sobotu ráno byla výborná snídaně, za což vděčíme
přijemným a ochotným kuchařkám. V 9:30 se konalo zahájení soutěží. Tradičně proběhla soutěž o Nejrychlejšího psa Meziříčka a tradičně vyhrála Bára od Michala a Blanky. Však uvidíme na jaře.... Další byla soutěž poznej svého psa. Ta spočívala v tom, že páníčkovi se zavázali oči, byl doveden k čtyřem až pěti psům a měl najít toho svého. ObrazekTéměř všichni si svého miláčka poznali. Po obědě, kdy jsme se díky Michalovi málem udusili knedlíkem se zelím, proběhla další soutěž v šikovnosti psovoda. Pán měl v co nejkratším čase obléct svého psa do postroje a pak jednou rukou ještě nasadit košík. Tuhle disciplínu vyhrála Martina a její buldoček Berry. Odpoledne jsme se rozdělili do tří skupin a vyrazili na procházku okolím. Někteří neodolali a vrhli se na sběr hub. Procházka trvala okolo dvou hodin a vedla krásnou přírodou.Po návratu Hanka s Alešem sečetli body a šli se vyhlašovat výsledky, předávat ceny a gratulovat.
Nejsympatičtějším psem Meziříčka se stala labradorka Niky od Jany a Roberta.Zároveň byl předán pohár pro pár, který se zůčastnil všech pěti srazů a to Andy s Archikem.Všichni vítězové dostali poháry, diplomy, dobroty a hračky. Všem gratulujeme!
Po večeři byl zapálen
oheň, uloženi chlupáči a rozjela se zábava v podobě kytary (díky Kájo)! Někdo probíral nemoci svých miláčků a někdo auta. V neděli po snídani pro nás organizátoři měli překvapení. Jelikož jak sami říkali, je nepsaným pravidlem, že si každý účastník ze srazu přiveze nějakou památku (z Nesměře to byl pomalovaný kámen) tentokrát měli výborný nápad! Každý sám si vyrobil sádrový odlitek tlapky svého psa. Dostali jsme sádru a šli hledat vhodný krtinec. Udělali pěkné blátíčko, obtiskli holkám tlapky, nalili sádru a nechali schnout. Docela nás pobavil pohled na chlapi hromotluky, jak klečí a klacíčkem upravují odlitek svého pejska. My nebyli vyjímkou a dost jsme se u toho pobavili.
Zatím co tvrdli odlitky, proběhla soutěž v
přinesení aportu z vody. Téměř každý pesan aportík přinesl a hned byl odměněn pamlskem. Po dokončení soutěže, jsme vydloubali odlitky a kartáčkem umyli od hlíny. Myslím, že z téhle památky měl každý
největší radost! Hani a Aleši super nápad!
Po obědě následovalo už jen balení a odjezd do tvrdé reality života! Pro nás opravdu dost smutné reality. Jardo budeme vzpomínat .......

Děkujeme Hance a Alešovi za výbornou organizaci a nádherný víkend, strávený mezi báječnými lidmi a jejich psími miláčky!
Těšíme se na jaře ahóóóój!