Jdi na obsah Jdi na menu
 

IV. Labrador sraz NESMĚŘ

15. 5. 2006

IV. Labrador sraz NESMĚŘ

Zúčastnili jsme se víkendového srazu v rekreačním středisku NESMĚŘ! Celkem se srazu zúčastnilo 43 lidí a 23 pejsků v tomto složení:

FOTKY


labradorka Anne a Daisy, kříženec babča Deniska , páníčkové Hanka a Aleš, Brno
labrador Monty, páníčkové Míša a Daniel, Praha
labrador Max, páníčkové Lída a Roman, Iváň
labradorka Molly, labradorka Glorie, páníčkové Alena a Jarda, Praha + Jana a Zdeněk
labrador Bolo, páníčkové Katka a Erik, Brno
labradorka Ketty, páníčkové Jana a Ondra , sestřenice a budoucí veterinářka Alča, ČeskáLípa
labradorka Rozárka, páneček Kája, Praha
labradorka Bela, páníčkové Petra a Petr, Doloplazy
labrador Garon, páníčkové Saša a Radim,Kaplice
labradorka Moby, páníčkové Míša a Karel, Tábor
labrador Sam a kříženec Ferda, panička Jana, Praha
labradorka Elly, panička Lenka, Chotětov
labradorka Daffy, páníčkové Drahuška a Tomáš
labrador Charlie, páníčkové Bohunka a Franta, Jeníkovec
labradorka Karamelka alias Kari, páníčkové Monika a Ludva, Brno
zlatý retrívr Charlie,Ivana a Tomáš, Praha
labradorka Bára, panička Katka a bratr Ondra, Pašinka
labradorka Bára, páníčkové Blanka a Michal, Brno
irský setr Endy, páníčkové Pavla a Tomáš, Brno
labrador Danny, páníčkové Lenka a Jirka, Brno
kříženec labradora a foxhaunda Adélka, panička Markéta, Olomouc
labrador Archie, panička Andrea, Kladno

 Dorazili jsme na sraz jako jedni z posledních v pátek večer. Jen jsme otevřeli dveře auta, Mollda vyskočila a namířila si to rovnou do smradlavého močálu. Během chvíle se změnila z bílého načesaného pejska ve smradlavou černou kouli. Pozdní večer jsme strávili pospolu s některými účastníky při kytaře v klubovně. Sobotní den probíhal ve znamení olympiády. Jako první se konala soutěž o nejrychlejšího psa Nesměře. Já s Molly jsme měly čas 8,1 sec. a Jára s Glorií 7,4 sec.!p1080219.jpg Nejlepší čas byl rovných 6 sec.! Následovala soutěž v poslušnosti, té jsme se bohužel neúčastnili, protože se nám Glorie opět pozvracela. Byli jsme z toho dost nešťastní, protože jsme se už viděli zpět v Praze. Volala jsem našemu panu veterináři, který nám ,,předepsal“ hladovku a hlavně tekutiny. Když by se stav nelepšil, následovala by cesta domů a na veterinu,  na kapačky. Naštěstí se zvracení už neopakovalo a my se mohli účastnit dalších akcí. Odpoledne se konala soutěž v aportování špekáčků. Mollynka ho slupla ani nemrkla a Gloria se ze zdravotních důvodů neúčastnila. Jinak by si taky pochutnala. Z 22 pejsků jich 7 mile překvapilo a aportovaný špekáček opravdu přineslo zpět svému pánovi. Nakonec nás čekal olympijský kvíz, kde jsme totálně pohořeli. Sedm odvážných se ponořilo do řeky Oslavy, aby nahnalo body pro své chlupaté miláčky. Brrrr já bych tam tedy nevlezla. Před večeří se mužská část vydala na dřevo, abychom si večer mohli opéct buřty a jiné pochutiny. Mezitím dorazil veterinář Marek Chyba, který nám zodpověděl naše zvídavé otázky. Večer se sedělo u ohně, sudu piva a špekáčků.
V neděli dopoledne se vyhlašovaly výsledky olympiády. Jára s Glorií se umístili na druhém místě s časem 7,4 sec. v obratnosti a šikovnosti. Běželi slalom s pingpongovou pálkou, na které ležela šiška. Vyhráli krém na packy, za což patří velký dík organizátorům. Nedělní odpoledne jsme v několika skupinách vyrazili na výlet podél řeky Oslavy na zříceninu hradu DUB. Cesta byla 13km dlouhá a provázelo jí neustálé koupání našich čtyřnohých miláčků. Po návratu byli hafani tak hodní, jak nikdy. Nechali jsme je v klidu odpočívat a my opět zasedli k táboráku. Opékání špekáčků a hraní na kytaru, jen posílilo příjemnou atmosféru celého víkendu. Pondělní dopoledne někteří vytrvalci ještě vyrazili dobít zříceninu hradu Templštejn. My už  byli tak utahaní, že jsme se rozhodli vyvalit se na deku a odpočívat. Příjemný víkend jsme završili výbornou svíčkovou a jelo se domů. Holky byly ještě dva dny po návratu utahané a jejich náplní dne byl spánek.

  Děkujeme Hance a Alešovi za výbornou organizaci a nádherně strávený prodloužený víkend mezi chlupatými čtyřnožci a jejich pány. Dííííky!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář