Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pražský hrad

8. 12. 2005

V sobotu 3.12.2005 jsem se byla s páníčky podívat na Pražském hradě,ve Španělském sále. Nevidomí tam měli koncert vážné hudby. Nikdy jsem si nemyslela, že se dostanu do takových komnat. :-) Byla to nádhera a jelikož tam letos porvé nebyl ani jeden vodící pejsek, tak jsem byla středem pozornosti já! To bylo něco .... dámy ve večerních róbách se skláněly aby mě podrbaly na bříšku a já se jen rozvalovala. Když začala hrát hudba, tak jsem si lehla paničce na nohy a usnula jako špalek! Nikdy bych si nemyslela, jak vážná hudba uspává ... Byla tam i hraběnka Mathilda Nosticová a všichni mi dávali něco dobrého. Už se zase těším na příští rok.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď Zuzce

(Ája, 27. 4. 2006 10:56)

Ahoj Zuzko! To jsi nemusela tajně pokukovat, ale měla jsi se přijít pomazlit. Zrovna teď jdeme na Den Otevřených Dveří do Jinonic. Chodíme tam každý rok. Nechcete někdy přijít na nějakou prochajdu s labíkama?

Jééé

(Zuzka V., 27. 4. 2006 10:31)

Ahojky Molly a Glorie a rodinko! Máte prima stránky a ted jsem přišla na to, kdo byl ten krásný a hodný pejsek ve Španělském sále, kam jsem byla pozvána od kamaráda z Katolické charity. Tajně jsem po ní pokukovala, protože mám doma taky labinku-rošťandu Nelly. Ale zážitek to byl velmi působivý. Mějte se a Pomocným tlapkám zdar! Zuzka

No prima

(Lastonka a Elly, 14. 12. 2005 16:32)

Ahojky Mollynko..Panička ti udělala moc pěkné stránky...Doufám, že se někdy určitě potkáme...